MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 13899546
nr 1389 9546
Skrivbyrå
1800-tal, mahogny. Bredd: 103, djup: 46 cm, höjd: 97 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 5 april 2021
kl 19:06:29
500 kr
600 kr
800 kr